Oficiálna stránka veteránov alpského lyžovania

Sezóna 2018-2019

Vyhodnotenie Slovenského pohára Masters a Open za sezónu 2018/2019

Por Meno Rok Klub Počet Zap SL Zap OS Zap Sum Odstup Um
Masters C 8
1. MATÚŠKOVÁ Zuzana 1950 SKI CLUB VRÁTNA 10/10 500 500 1400 1400 0 6
Masters C 7
1. BLAHUTOVÁ Anna 1954 KAL Jasná 4/4 400 400 800 800 600 2
2. FERULÍKOVÁ Dana 1955 LO MŠK Kežmarok 4/4 320 320 640 640 760 4
3. CHASÁKOVÁ Danka 1955 1. ski masters club 6/5 340 240 580 580 820 7
Masters C 6
1. DANIŠOVÁ Eva 1959 Skb Lyziarik BB 12/11 400 460 1240 1320 160 10
2. SINSKA Yvetta 1960 Skb Lyziarik BB 7/5 400 280 680 680 720 2
Masters C 5
1. HÚSKOVÁ Daniela 1965 OZ Plesnivec 12/12 420 380 1040 1150 360 23
2. TEŠLAROVÁ Dagmar 1965 OZ Plesnivec 7/7 60 500 840 840 560 6
3. ŠAGATOVÁ Oľga 1967 TJ VYSOKÉ TATRY 11/10 220 270 675 675 725 27
Masters C 4
1. KOREŠOVÁ Ingrid 1970 Skb Lyziarik BB 8/7 200 500 1000 1000 400 4
Masters C 3
1. GRYGEROVA Daniela 1978 ASC Bratislava 7/7 300 360 820 820 580 8
Ženy Open
1. BUGÁŇOVÁ Veronika 2000 MB SKI CLUB ŽILINA 10/9 360 380 930 930 0 13
2. PILIAROVÁ Juliana 2001 LO HST POLOMKA-BUČNÍK 5/4 240 80 320 320 610 6
Masters B 12
1. DOLNÍK František 1933 ŠK ZP PEGAS REMATA 7/6 200 300 600 600 800 4
Masters B 11
1. MACH Roman 1936 ASC Bratislava 4/4 400 400 800 800 600 2
Masters B 10
1. HOFBAUER Milan 1941 Ski Klub Senior Zvolen 12/12 500 500 1400 1600 0 8
2. AMBROS Ivan 1940 LOPS Bratislava 4/2 160 160 320 320 1080 0
Masters B 9
1. HORSKÝ Jozef 1948 LO HST Polomka-Bučník 11/11 500 400 1240 1320 160 11
2. CHMELÍK Martin 1948 Skb Lyziarik BB 12/10 360 500 1220 1220 180 10
3. ZGODAVA Štefan 1946 TJ VYSOKÉ TATRY 10/9 340 300 820 820 580 15
Masters B 8
1. MIKULÁŠ Jozef 1953 1. SKI MASTERS CLUB 10/10 420 500 1240 1240 160 10
2. ŽILINČÍK Juraj 1952 KL Oravy 11/11 360 400 1040 1090 360 17
3. DANIŠ Emil 1953 1. SKI MASTERS CLUB 10/8 280 320 810 810 590 14
Masters B 7
1. DIBDIAK Jozef 1957 KL Oravy 9/9 500 500 1300 1300 100 6
2. BOBČEK Leonard 1958 TJ ZVL DOLNÝ KUBÍN 9/9 380 320 900 900 500 12
3. ŠTRKOLEC Dušan 1958 ŠK UNI KOŠICE 10/9 320 300 840 840 560 12
Masters B 6
1. VOZÁRIK Ján 1963 LK HN Prievidza 12/10 500 400 1240 1240 160 7
2. KRASUĽA Pavel 1962 TJ VYSOKÉ TATRY 12/9 300 400 900 900 500 13
3. JAGERČÍK Marián 1960 LO HST Polomka-Bučník 6/6 250 240 526 526 874 9
Masters A 5
1. JAMBRICH Dušan 1967 SKI TEAM ZAPAČ L. PORÚBKA 12/12 500 340 1160 1280 120 16
2. DINDA Karol 1967 LO MŠK Kežmarok 12/11 240 500 1060 1120 220 19
3. KORMAN Slavomir 1964 KAL Jasná 9/8 420 90 770 770 510 18
Masters A 4
1. AMBROS Dušan 1969 ASC Bratislava 10/10 420 460 1280 1280 0 8
2. LEGUTKY Martin 1971 TJ VYSOKÉ TATRY 11/9 500 360 1100 1100 180 9
3. SLIVKA Ján 1970 SKI TEAM ZAPAČ L. PORÚBKA 12/11 300 240 745 785 535 26
Masters A 3
1. ČERVEŇ Michal 1978 Lk Opalisko 11/9 380 360 1000 1000 280 10
2. BIRKA Erik 1974 Skb Lyziarik BB 11/11 380 320 980 1025 300 15
3. ZGODAVA Filip 1975 TJ VYSOKÉ TATRY 4/4 200 400 600 600 680 0
Masters A 2
1. MALECKÝ Miroslav 1981 LO HST Polomka-Bučník 6/6 400 400 800 800 480 5
Masters A 1
1. PUTTERA Jozef 1987 Lk Opalisko 8/6 400 500 1000 1000 280 3
2. MELICH Peter 1987 ŠK UNI KOŠICE 5/5 0 360 520 520 760 5
Muži Open
1. BUGÁŇ Martin 2002 MB SKI CLUB ŽILINA 6/6 160 400 685 685 0 6
2. VIČAN Viliam 2002 ŠK Železiarne Podbrezová 7/7 300 260 605 605 80 14
3. MARUŠIAK Miroslav 2000 LK DRUŽBA SMREČANY-ŽIAR 5/5 280 220 500 500 185 12

Celkové výsledky tu:

https://my4.raceresult.com/116056/results?lang=sk#0_B4D018

7. KOLO SLOVENSKÝ POHÁR MASTERS A OPEN V ZJAZDOVOM LYŽOVANÍ – Finále Štrbské Pleso

výsledky tu:

http://www.slovak-ski.sk/zjazdove-lyzovanie/podujatia/detail$672.html

http://www.slovak-ski.sk/files/zavody/672/vysledky-4884.pdf

propozice_v

predbežné výsledky  SLPMaO  za 2019 tu:

https://my4.raceresult.com/116056/results?lang=sk#0_43E443

foto z dvojdňového finále tu:

https://photos.google.com/share/AF1QipOU0xwC44QM6HGiV2idXo7CZQVN1vGzLZJwKqrySEsuusayndFZjL04dtYGaJX1sw?key=TWl4aTVtY0JHSTdNZzUtT2ROZDZRSTZQdTF1aGN3

Archív článkov