Oficiálna stránka veteránov alpského lyžovania

Výsledky

Výsledky z podujatí

Výsledky 2.kola Tatranská Lomnica OS 18.1.2014

Kategória A:
———————————————————————————————
1. 52 TERNAVSKÝ Vladimír SPORT CLUB SAXE TATRY 1963 A5 1.16,15
2. 50 VOZÁRIK Ján        LK HN Prievidza       1963 A5 1:16,56
3. 51 GRANEC Daniel     1. SKI MASTERS CLUB   1962 A5 1:19.56

Kategória B:
1. 45 DIBDIAK Jozef KL Oravy 1957 B6 1:24.97
2. 26 CHMELÍK Martin ŠKB LYŽIARIK 1948 B8 1:26.10
3. 46 ŠTRKOLEC Dušan ŠK UNI KOŠICE 1958 B6 1:26,70

Kategoria C:
1. 1 MATÚŠKOVÁ Zuzana SKI CLUB VRÁTNA 1950 C7 1:25.03
2. 12 KREJČÍ Vladimíra Spartak Rokytnica 1967 C4 1:25.19
3. 4 FILIPOVICZ Marta ŠKB LYŽIARIK 1959 C5 1.25,91

vysledky_OS_B
vysledky-OS_C
vysledky_OS_A

Výsledky z pretekov 1.kolo 21.12.2013 -Zuberec Janovky

KATEGÓRIA : C1, C2, C3
——————————————————————————————————————
Por Št.c Kód Meno                    Roc       Klub                          1.kolo      2.kolo          Celkom      Upr.cas    Rozdiel
——————————————————————————————————————–
1.  64  C2  Pepriková Eva           1976 Ski Klub Senior        00:58.53 00:53.22 01:51.75 1 01:50.63 00:00.00
2.  63  C3  Korešová Ingrid        1970 ŠKB LYŽIARIK       01:01.91 00:56.34 01:58.25 3 01:54.70 00:04.07
3.  65  C2  Michalka Adriana    1976 SC PROGRESS         01:03.72 00:57.29 02:01.01 1 01:59.80 00:09.17

KATEGÓRIA : C6, C7, C8
——————————————————————————————————————–
1.  62  C7  Matúšková Zuzana    1950 SKI CLUB VRÁTNA  01:10.91 01:01.70 02:12.61 15 01:52.72 00:00.00

KATEGÓRIA : B10, B11, B12
—————————————————————————————————————————————
1.  66  B11  DOLNÍK František   1933 ŠK ZP Pegas Rem  01:14.52 01:06.80 02:21.32 12 02:04.36 00:00.00
2.  67  B10  MACH Roman          1936 ASC Bratislava        01:23.28 01:12.10 02:35.38 9 02:21.40 00:17.04

KATEGÓRIA : B9
——————————————————————————————————————–
1.  69  B9  SVORC Marian          1939 1. SKI MASTERS      01:01.38 00:54.22 01:55.60 6 01:48.66 00:00.00
2.  68  B9  HOFBAUER Milan  1941 Ski Klub Senior           01:03.05 00:55.17 01:58.22 6 01:51.13 00:02.47
3.  70  B9  AMBROS Ivan          1940 LOPS Bratislava        01:18.36 01:10.99 02:29.35 6 02:20.39 00:31.73

KATEGÓRIA : B8
——————————————————————————————————————–
1.  74  B8  HELLEBRANDT Igor 1947 AC UNIZA Žilina          01:00.70 00:54.17 01:54.87 3 01:51.42 00:00.00
2.  72  B8  ZGODAVA Štefan         1946 TJ VYSOKÉ TATRY 01:05.29 00:59.78 02:05.07 3 02:01.32 00:09.90
3.  73  B8  ŠUPALA Miroslav        1944 LK Lipt.Porúbka         01:07.67 01:01.95 02:09.62 3 02:05.73 00:14.31

KATEGÓRIA : B7
—————————————————————————————————————————————
1.  77  B7  ŽILINCÍK Juraj 1952 KL Oravy                                 00:57.30 00:50.62 01:47.92 1 01:46.84 00:00.00
2.  76  B7  MIKULÁŠ Jozef 1953 1. SKI MASTERS               00:58.22 00:52.68 01:50.90 1 01:49.79 00:02.95
3.  78  B7  TRÉGER Vlastimír 1953 TJ TATRAN NIŽNÁ  01:00.59 00:52.79 01:53.38 1 01:52.25 00:05.41

KATEGÓRIA : B6
—————————————————————————————————————————————
1.  81  B6  DIBDIAK Jozef         1957 KL Oravy                     00:53.24 00:48.70 01:41.94 0 01:41.94 00:00.00
2.  82  B6  ŠTRKOLEC Dušan  1958 ŠK UNI KOŠICE      00:55.78 00:50.40 01:46.18 0 01:46.18 00:04.24
3.  83  B6  BOBCEK Leonard    1958 TJ ZVL D.Kubín     00:57.82 00:51.67 01:49.49 0 01:49.49 00:07.55

KATEGÓRIA : A5
—————————————————————————————————————————————

1.  86  A5  VOZÁRIK Ján        1963 LK HN Prievidza         00:53.88 00:48.43 01:42.31 9 01:33.10 00:00.00
2.  89  A5  KRASULA Pavel  1962 1. SKI MASTERS        00:58.32 00:52.19 01:50.51 9 01:40.56 00:07.46
3.  88  A5  CUKAN Ivan         1962 1. SKI MASTERS         00:59.35 00:52.58 01:51.93 9 01:41.86 00:08.76

KATEGÓRIA : A4
—————————————————————————————————————————————
1.  171  A4  ŠTRBÍK Igor         1964 SKI TEAM Martin      00:54.43 00:49.70 01:44.13 6 01:37.88 00:00.00
2.   91  A4  BANÁRY Patrick 1968 SLA                                    01:02.15  00:56.29  01:58.44 6 01:51.33 00:13.45
3.   90  A4  MISTRÍK Karol   1967 TJ TATRAN N.BOC  01:05.07  00:57.58 02:02.65 6 01:55.29 00:17.41

KATEGÓRIA : A3
—————————————————————————————————————————————
1.  93  A3  CHMELÍK Martin    1973 ŠKB LYŽIARIK         00:52.38 00:47.63 01:40.01 3 01:37.01 00:00.00
2 . 92  A3  AMBROS Dušan        1969 ASC Bratislava          00:52.87 00:47.20 01:40.07 3 01:37.07 00:00.06
3.  94  A3  GAŠPAR Adrián        1969 SnowSports Club    00:55.24 00:50.89 01:46.13 3 01:42.95 00:05.94

KATEGÓRIA : A1, A2
————————————————————————————————————————————–
1.  181  A2  ZGODAVA Filip           1975 TJ VYSOKÉ TATRY 00:51.59 00:46.42 01:38.01 1 01:37.03 00:00.00
2. 183  A2  PENCÁK Branislav     1975 SP.Nová Ves                 00:54.46 00:49.46 01:43.92 1 01:42.88 00:05.85
3.  180  A2  STANÍK Roman          1977 SPORT CLUB SAXE  00:55.60 00:49.04 01:44.64 1 01:43.59 00:06.56

vysledky_kompet.pdf

Archív článkov